Kik vagyunk?

A Pannon Elco-Lift Bt. –köszönhetően az elmúlt 20 éves szakmai tapasztalatának – a felvonós piacon elismert szereplővé vált. Sikereink zálogát munkatársaink képzettsége és szakmai tapasztalata jelenti. Célunk, hogy a növekedési ütem folytatásával növelni tudjuk ügyfeleink számát, és szolgáltatásunk színvonalát. Várjuk jelentkezését mennyiben Ön:

    • érdeklődik a felvonók, illetve a felvonós szakmai iránt
    • munkavégzésében megbízható és pontos
    • elkötelezett a hosszabb távú együttműködésre
    • rendelkezik az adott munkakörhöz szükséges ismeretekkel és szakmai tapasztalattal

 Aktuális állásaink:

A győri székhelyű Pannon Elco-Lift Bt. hosszú távú munkavégzésre felvonószerelő munkatársakat keres.

FELADATOK

  • Legfőbb feladat az új felvonók szerelése győri és vidéki helyszíneken egyaránt
  • Részvétel a saját felvonó állomány javításában és karbantartásában

ELVÁRÁSOK

  • Felvonószerelő-karbantartó szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Ennek hiányában villanyszerelő, elektrotechnikus, vagy szerkezetlakatos képesítés
  • Mobilitás
  • Kulturált megjelenés
  • Minőségi munkavégzés iránti igény
  • Problémamegoldó készség, jó állóképesség, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • Felvonószerelésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil hosszú távú munkahely, bejelentett munkaviszonnyal
  • Versenyképes fizetés
  • Felvonószerelő képesítés megszerzése
  • Családias munkahelyi légkör